HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

United Kennels® K-9 Training Academy 1997 yılında İstanbul Gökturk beldesinde 16500 m2 arazi üzerine kurulu konaklama,üretim ve eğitim alanlarıyla dünya standartlarına uygun olarak dizayn edilmiş köpek üretim ve eğitim okulu olarak yabancı sermaye ortaklığı ile kurulmuştur.

2000 yılında da ISO 9001 kalite sertifikası olarak avrupanın en kaliteli hizmet veren ve güvenilir ilk üç kennelsı arasında yer almıştır. Edinmiş olduğu bu konumuda korumaya devam etmektedir.

Kurucularından Cengiz Varışlı 1989 yılından bu tarafa köpek eğitim ve eğitim piskolojisi konusunda konusunda uzmanlaşmış tüm avrupa ve amerikada sayısız kurs ,seminerlerde ve uluslararası yarışmalarda katılımcı , yarışmacı olarak aldığı ödüller ve edindiği tecrübelerle ülkemizde çalışmalarına devam etmektedir.

Aynı zamanda da Ülkemizde kurulan ALMAN ÇOBAN KÖPEKLERİ DERNEĞİNDE (TRSV) resmi olarak

 • Alman çoban köpekleri ırk standardı hakemliği,
 • Alman çoban köpekleri üretme hakemliği,
 • Koruma yardımcısı (HELPER),
 • İş köpekleri hakemliği yapmaktadır.

United Kennels® in Amaci

Dünyanın bir çok ülkesinde olduğu gibi köpek eğitimini,spor etkinliği haline getirmektir .Kaliteli damızlık köpekler yetiştişrerek dünyada iyi yetiştiriciler arasında yer almak ,yeni köpek edinmek isteyen kişilere ve kuruluşlara kaliteli köpek edine bilmeleri için danışmanlık hizmeti vermektedir.

10 ETİK İLKEMİZ
 1. Dürüstlük
 2. Doğruluk
 3. Saygı
 4. Sevgi
 5. İhtibarlı olmak
 6. Sözünü tutmak
 7. Adil olmak 
 8. Yasal olmak 
 9. Güven
 10. Müsteriyi aldatmamak


United Kennels

İLETİŞİM

Galeri